About jordan

This author has not yet filled in any details.
So far jordan has created 340 blog entries.
27 01, 2023

Соопштение за испитот во февруарска испитна сесија по предметот Научно-истражувачки методи во прехранбена технологија и нутриционизмот, анализа на податоци и биостатистика – Трет циклус

2023-01-27T14:33:25+00:00January 27, 2023|Bulletin Board|

Испитот во февруарска испитна сесија по предметот Научно-истражувачки методи во [...]

3 11, 2022

TEKNOFEST 2023

2022-11-07T13:18:56+00:00November 3, 2022|News|

Почитувани, Ве известуваме дека ТЕКНОФЕСТ 2023 ќе се реализира на [...]

Go to Top