службено лице:
Бобан Пановски
e-mail:  Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

ул.„Димитар Влахов„ бб п.фах 159
(043) 211-202
(043) 211-204

План за реализација на настава 

Прв циклус студии

Втор циклус студии

Трет циклус студии

 

loader

 

iKNOW moodle  Tempus mon   

Go to top