Е-уписи на студенти

Студентите кои ќе полагаат на 03.09.2020 (четврток), по предметите Суровини за прехранбена индустрија, да се обратат денес (02.09.2020) до 20.00 часот на email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. за да го добијат линкот за полагање.

  Е-сервиси за студенти

                   

Е-курсеви

План за реализација на настава 

Прв циклус студии

Втор циклус студии

Трет циклус студии

 

loader

 

iKNOW moodle  Tempus mon   

Go to top