Е-уписи на студенти

Се известуваат сите пријавени кандидати за јунска испитна сесија кои ќе полагаат предмети кај Ред. Проф. Др. Валентина Павлова, да го контактираат предметниот наставник на e-мaил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. за доставување на своите е-маил адреси и за начинот на полагање на испитите.

  Е-сервиси за студенти

                   

Е-курсеви

План за реализација на настава 

Прв циклус студии

Втор циклус студии

Трет циклус студии

 

loader

 

iKNOW moodle  Tempus mon   

Go to top