Е-уписи на студенти

Ве известуваме дека Конкурсот за истражувачки труд и есеј ќе заврши до крајот на октомври. 

Студентите можат да учествуваат, со потсетување дека:

 

  • Имаат право со посебни трудови истовремено да конкурира и за истражувачки труд и за есеј
  • Eсејот се изработува исклучиво на тема: Студенстско ангажирање, развој, поврзување
  • Истражувачкиот труд се изработува по слободен избор.

 

 

Трудот односно есејот се доставува на следната е-адреса: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите." target="_blank">istrazuvackitrudiesej2019@uklo.edu.mk

  Е-сервиси за студенти

                   

Е-курсеви

План за реализација на настава 

Прв циклус студии

Втор циклус студии

Трет циклус студии

 

loader

 

iKNOW moodle  Tempus mon   

Go to top