Е-уписи на студенти

За да се одржат консултации на 26.10.2016 (среда) потребно е претхнодно секој студент да се договори со проф.Весна Антоска Knights на следниот емаил: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите..

  Е-сервиси за студенти

                   

Е-курсеви

План за реализација на настава 

Прв циклус студии

Втор циклус студии

Трет циклус студии

 

loader

 

iKNOW moodle  Tempus mon   

Go to top