Е-уписи на студенти

Презентирање на семинарски работи по предметот Вовед во професија нутриционизам ќе се одржи во понеделник (30.05.2016) во 11.30 часот.

Список на студенти кои ќе презентираат семинарски работи да се достави на е-маил Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите. најкасно до 20.05.2016.

  Е-сервиси за студенти

                   

Е-курсеви

План за реализација на настава 

Прв циклус студии

Втор циклус студии

Трет циклус студии

 

loader

 

iKNOW moodle  Tempus mon   

Go to top