Е-уписи на студенти

Студентите кои што сакаат да земат книга по Одбрани подглавја од анатомија да и се обратат на Наташа Никоска на емаилот Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

  Е-сервиси за студенти

                   

Е-курсеви

План за реализација на настава 

Прв циклус студии

Втор циклус студии

Трет циклус студии

 

loader

 

iKNOW moodle  Tempus mon   

Go to top