Е-сервиси за студенти

 

 Електронски уписи на студенти

 

Е-курсеви

 

 

 

 

 

 

Вонр.проф.д-р Валентина Павлова

Биографија

email: Оваа е-адреса е заштитена од спамботови. Треба да ви е овозможено JavaScript за да ја видите.

https://www.researchgate.net/profile/Valentina_Pavlova

 

iKNOW moodle uklo Tempus mon   

Go to top